Uitslagen Schooltafeltennis

Van 2000 t/m 2009 heeft onze vereniging voor de alle scholen uit de gemeente Gilze & Rijen een scholen toernooi georganiseerd in de herfstvakantie.

Onderstaand de uitslagen van alle Schooltafeltennis toernooien:

SCHOOLTAFELTENNISTOERNOOI
Uitslagen schooltafeltennis 28 oktober 2009:

Eind uitslagen STTT 2009
Open klasse 7-11 jaar
1e Eric Dufornee
2e Mike v. Hees
3e Davey Soffers
Open klasse 12 jaar en ouder
1e Stijn du Pont
2e Kobus v.f. Berg
3e Remco Schalk
Meisjes
1e Very Vermeulen
2e Lisanne du Pont
3e Marielouisse v. Esch
Dubbel
1e Stijn du Pont/Niek Legdeur
2e Kobus v.d. Berg/Very Vermeulen
3e Remco Schalk/Dennis Huibers
Niet tafeltennisbond 7-11 jr.
1e Mike van Hees
2e Eric Dufornee
Niet tafeltennisbond >12 jaar
1e Thom Akkermans
2e Lisanne du Pont
Lid Tafeltennisbond 7-12 jr
1e Falco van Boven
2e Damien Wirken
Lid Tafeltennisbond > 13 jr
1e Stijn du Pont
2e Niek Legdeur
Scholenprijs
1e Vijf Eiken


Uitslagen schooltafeltennis 15 oktober 2008:

Eind uitslagen STTT 2008
Open klasse 7-12 jaar
1e Kjeld Dijkstra Wildschut
2e Koen Bosmans Bolster
3e Thom Akkermans Frencken
Open klasse 12 jaar en ouder
1e Stijn du Pont Flash
2e Bas van Mook Dongemond
3e Rick van Dortmont Dongemond
Meisjes
1e Cindy Ronda Stedelijk
2e Vera van den Ham OLV
3e Lisanne du Pont Cambreur
Dubbel
1e Stijn du Pont/Koen Wijngaarde
2e Bas van Mook/Stefan v/d Kieboom
3e Kjeld Dijkstra/Koen Bosmans
Niet tafeltennisbond
1e Koen Wijngaarde Tesserderland
2e Lisanne du Pont Cambreur
3e Thom Akkermans Frencken
Lid Tafeltennisbond
1e Stijn du Pont Flash
2e Kjeld Dijkstra Wildschut
3e Stefan v/d Kieboom Dongemond
Scholenprijs
1e Dongemond

 

Uitslagen schooltafeltennis 24 oktober 2007:
Open klasse 7-12 jaar
1. Koen Bosmans
2. Ricardo van Vugt
3. Marnix Heikamp

Open klasse 13-17 jaar

1. Stijn du Pont
2. Tim van Nimwegen
3. Ilona Jansen

Open klasse meisjes alle leeftijden

1. Ilona Jansen
2. Lisanne du Pont
3. Ilona Verhees

Jongens en Meisjes 7-12 jaar geen lid tafeltennisvereniging

1. Koen Bosmans
2. Marnix Heikamp
3. Remco de Jong

Jongens en Meisjes 13-17 jaar geen lid tafeltennisvereniging

1. Joost Kin
2. Jeroen Thijssen
3. Koen Wijngaarde

Jongens en Meisjes 7-12 jaar lid tafeltennisvereniging

1. Jean-Pierre Dullens
2. Ricardo van Vugt
3. Lars Vereggen

Jongens en Meisjes 13-17 jaar lid tafeltennisvereniging

1. Stijn du Pont
2. Tim van Nimwegen
3. Ilona Jansen

Dubbel 7-12 jaar

1. Jean-Pierre Dullens – Ricardo van Vugt
2. Remco de Jong – Joris Makhija

Dubbel 13-17 jaar

1. Tim van Nimwegen – Stijn du Pont
2. Joost Kin – Jereon Thijssen

Scholenprijs

1. Cambreur
2. Tessenderlandt
3. Wildschut

Klik hier voor het volledige wedstrijdschema en uitslagen STTT 2006

Uitslagen schooltafeltennis 18 oktober 2006:
Open klasse jongens 7-12 jaar
1. Coen Cornelissen
2. Guido Verheijen
3. Jeroen Stafleu

Open klasse jongens 13-17 jaar

1. Dior Beerens
2. Stijn du Pont
3. Paul de Raad

Open klasse meisjes alle leeftijden

1. Kim Leemans
2. Danielle Speekenbrink
3. Imke Dute

Jongens en Meisjes 7-12 jaar geen lid tafeltennisvereniging

1. Dean Pelkmans
2. Mitchel v Gool
3. Koen Bosmans

Jongens en Meisjes 13-17 jaar geen lid tafeltennisvereniging

1. Sander v. Breugel
2. Joost Kin
3. Christien v. Hengel

Jongens en Meisjes 7-12 jaar lid tafeltennisvereniging

1. Coen Cornelissen
2. Guido Verheijen
3. Jeroen Stafleu

Jongens en Meisjes 13-17 jaar lid tafeltennisvereniging

1. Dior Beerens
2. Imke Dute
3. Kim Leemans

Dubbel 7-12 jaar

1. Coen Cornelissen- Guido Verheijen
2. Steven Strienen- Eric de Jongh

Dubbel 13-17 jaar

1. Kim Leemans – Imke Dute
2. Paul de Raad- Mark v. Gils

Verenigingsprijs

1. Batswingers
2. Breda
3. OTTVA en Die Meede

Scholenprijs

1. Wildschut
2. OLV
3. Beatrix
4. Cambreur
5. Frencken

Uitslagen schooltafeltennis 19 oktober 2005:

Open klasse jongens 7-11 jaar

1. Jeroen Stafleu
2. Bram Janssen
3. Frits Oostdam

Open klasse jongens 12-16 jaar

1. Dior Beerens
2. Mark v. Nimwegen
3. Paul de Raad

Open klasse meisjes alle leeftijden

1. Kim Leemans
2. Imke Dute
3. Christien v. Hengel

Jongens en Meisjes 7-11 jaar geen lid tafeltennisvereniging

1. Karkan Abrojan
2. Sjoerd Bracké

Jongens en Meisjes 12-16 jaar geen lid tafeltennisvereniging

1. Joost Kin
2. Wannes Lint

Jongens en Meisjes 7-12 jaar lid tafeltennisvereniging

1. Jeroen Stafleu
2. Ronald Janssen

Jongens en Meisjes 13-16 jaar lid tafeltennisvereniging

1. Kim Leemans
2. Dior Beerens

Dubbel 7-12 jaar

1. Jeroen Thijssen – Joost Kin
2. Biali Mukidini – Karkan Abrojan

Dubbel 13-16 jaar

1. Kim Leemans – Imke Dute
2. Dior Beerens – Dennis v. Poeijer

Verenigingsprijs

1. Gageldonk
2. DIOR
3. Batswingers

Scholenprijs

1. Cambreur College
2. Prinsenbos
3. Baronie College


________________________________________________________________________________

Uitslagen schooltafeltennis 27 oktober 2004:

Geen lid tafeltennisvereniging 12 -14 jaar

1. Stefan Meckling
2. Rutger van de Heuvel

Geen lid tafeltennisvereniging 6-11 jaar:

1. Dirk Aben
2. Joost Kin

Lid tafeltennisvereniging 6-11 jaar

1. Cas Ramakers
2. Rene Schrauwen

Lid tafeltennisvereniging 12-18 jaar:

1. Thomas v. Vessem
2. Mark v. Nimwegen

Meisjes open klasse 6-11 jaar

1. Rene Schrauwen
2. Suzan van Hengel
3. Lisanne du Pont

Meisjes open klasse 12-14 jaar

1. Kim Leemans
2. Christien van Hengel
3. Angela Wilborts

Jongens open klasse 6-10 jaar

1. Cas Ramakers
2. Thom Avontuur
3. Sjoerd Brakk

Jongens open klasse 11-12 jaar:

1. Stijn du Pont
2. Joost Kin
3. Dirk Aben

Jongens open klasse 13-18 jaar:

1. Thomas van Vessem
2. Dior Berens
3. Sam den Hollander

Dubbel 6-11 jaar

1. Dirk Aben-Jeroen Thijssen
2. Joost Kin-Sjoerd Brakk

Dubbel 12-18 jaar:

1. Jeroen Maas-Thomas van Vessem
2. Stefan Meckling-Rutger vd Heuvel

Scholenverenigingsprijs:

1. Basisschool de Kring
2. Beatrix College
3. Tafeltennisvereniging Gageldonk*
4. Cambreur College
5. Basisschool St. Jozef

* Derde plaats als vereniging niet uitgesplitst in scholen

 

__________________________________________________________________________________________

Hieronder de uitslagen van het schooltafeltennistournooi op 22 oktober 2003:

Jongens 12-17 jaar

  1. Thomas v. Vessem
  2. Jaap Theeuwes
  3. Alex Buiks

Jongens 7-11 jaar

  1. Martijn Timmermans
  2. Stijn du Pont
  3. Thom Avontuur

Meisjes

  1. Renée Schrauwen
  2. Angela Wilborts
  3. Cindy Gillis

Alle leeftijden

  1. Tomas v. Vessem
  2. Jaap Theeuwes
  3. Martijn Timmermans

Dubbel 14-17 jaar

  1. Thomas v. Vessem en Alex Buiks
  2. Jaap Theeuwes en Tom Hesemans

Dubbel 7-13 jaar

  1. Daan de Kok en Martijn Timmermans
  2. Emiel Elias en Stijn du Pont

Scholenprijs

  1. Basisschool De Brakken
  2. Basisschool St. Jozef
  3. Cambreur College

__________________________________________________________________________________________

Hieronder de uitslagen van het schooltafeltennistournooi 23 oktober 2002

Meisjes alle leeftijden
1. Rianne v. Maldergem
2. Angela Wilborts
3. Reneé Schrauwen

Jongens alle leeftijden
1. Sander Robbers
2. Yannick v. Wolven
3. Jeroen Maas

Enkel 7-12 jaar
1. Yannick v. Wolven
2. Sepp den Hollander
3. Stijn du Pont

Enkel 13-18 jaar
1. Sander Robbers
2. Jeroen Maas
3. Tom Hesemans

Dubbel 7-12 jaar
1. Wannes Lint en Yannick v. Wolven
2. Andy Bruikman en Sander van Rie

Dubbel 13-18 jaar
1. Sander Robbers en Willem-Jan Verhoeven
2. Alex Buiks en Thomas van Vessem

Scholenprijs
1. Beatrix College
2. Basisschool de Kring
3. Basisschool de Brakken

 

__________________________________________________________________________________________

Hieronder de uitslagen van het schooltafeltennistoernooi 2001

Jongens alle leeftijden
1. Sander Robbers
2. Ton Hesemans

Meisjes alle leeftijden
1. Sandra Timmermans
2. Renske v. Wolven

Jongens en meisjes 7-11 jaar
1. Yannick v. Wolven
2. Wannes Lint
3. Rutger v.d. Heuvel

Jongens en Meisjes 12-17 jaar
1. Sandra Timmermans
2. Jaap Theeuwes
3. Tom Hesemans

Dubbel 7-11 jaar
1. Wannes Lint en Jelle Berends
2. Sepp den Hollander en Pjoter Mengene

Dubbel 12-17 jaar
1. Sander Robbers en Willem-Jan Verhoeven
2. Jaap Theeuwes en Tom Hesemans

Scholenprijs
1. Basisschool de Kring
2. Cambreur College
3. Beatrix College

_________________________________________________________________________________________

Hieronder de uitslagen van het schooltafeltennistoernooi 2000

Enkel 7-11 jaar
1. Yannick v. Wolven
2. Wannes Lint

Enkel 12-17 jaar
1. Jaap Theeuwes
2. Tom Hesemans

Dubbel
1. Jaap Theeuwes en Tom Hesemans
2. Yannick v. Wolven en Wannes Lint

Scholenprijs
1. Basisschool de Kring